Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia São Paulo is gelegen op 300 meter afstand van het Museum voor Uitvindingen en binnen 25 minuten lopen van het Museum of Football. Het appartement biedt een sauna en ligt in de nabijheid van de Pura Amizade.
Dit appartement bevindt zich in de wijk Perdizes van São Paulo, op een paar stappen verwijderd van Perdizes metrostation. Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia bevindt zich op circa 20-minuten loopafstand van het Memorial da América Latina.
De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Sauna
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia?
Gasten van Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Museum voor Uitvindingen, op 300 meter afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Memorial da América Latina (1 km) en het Museum of Football (2 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia?
Ter plaatse kunnen gasten van Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Perdizes: Studio Novo Com Piscina E Academia verblijven. - ❓
Biedt dit appartement voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Dit appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.